Ar Rūpību Pret Mīluli

 • Suņu, kaķu reģistracija Lauksaimniecības datu centra dzīvnieku reģistrā
 • Eksotisko dzīvnieku ārstēšana
 • Neatliekamā palīdzība
 • Terapija
 • Ķirurģija
 • Stomatoloģija
 • Traumatoloģija
 • Kardioloģija
 • Parazitoloģija
 • Dermatoloģija
 • Klīniskā diagnostika
 • Ultrasonografija
 • Rentgens, mutes dobuma rentgens
 • Stacionārs
 • Dzīvnieka eitanāzija, apbedīšanas pakalpojumi - dzīvnieku kapi "Citi medību lauki"

Mūsu Pakalpojumi

Laboratorijas diagnostika

Suņu, kaķu un mājas
sesku reģistrācija

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.491: Vispārīgie reģistrācijas nosacījumi: Mājas (istabas) dzīvniekam ir obligāti jābūt ar implantētu mikroshēmu (turpmāk- mikročipēšana). Mikročipēšanu veic veterinārārsts. Kaķu un mājas (istabas) sesku reģistrācija nav obligāta. Ja mājdzīvnieku reģistrē veterinārārsts valsts vienotā mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē (turpmāk- datubāzē) , tad īpašnieks uzrāda savu personu apliecinošu dokumetu un mājdzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pasi vai vakcinācijas apliecību. Mājdzīvnieka reģistrācija vienotajā valsts reģistrā ir maksas pakalpojums – vienreizēja maksa.
Sunim ir jābūt reģistrētam:
Pirms atsavināšanas (pārdošanas, dāvināšanas, atdošanas, utt);
Ja uz laiku tas tiek izvests no valsts;
Sasniedzot 6 mēnešu vecumu;
Ja piedalās izstādēs.
Mūsu klīnikā var veikt reģistraciju uz vietas vizītes laikā.

veterinārārsts

Vizīte pie
veterinārārsta

Vizītes laikā veterinārārsts veiks dzīvnieka klīnisko apskati un konsultēs jūs par dzīvnieka veselības stāvokli, un atbildēs uz jums interesējošiem jautājumiem – mēs varam palīdzēt veikt dzīvniekam -nagu apgriešanu, tablešu izbarošanu, ērces izņemšanu, auss tīrīšanu, perianālo dziedzeru tīrīšanu, profilaktisku mutes dobuma tīrīšanu, diegu izņemšanu pēc operācijas, brūces apkopšanu, dzemdību palīdzību, injekcijas, sistēmas,intravenozo katetru ievadīšanu, kontrastvielu izbarošanu. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju par mājdzīvnieka audzināšanu, uzvedību – palīdzēs izvēlēties piemērotu barību vai papildbarību, kā arī veterinārās ārstnieciskās diētas. Pie mums klīnikā var saņemt kinologa konsultāciju, vakcināciju pret trakumsērgu un vīrusu slimībām. Veicam trušu vakcināciju pret miksomatozi un hemorāģisko slimību. Veicam Identifikācijas – mikročipa ievadīšanu un Eiropas pases izsniegšanu. Dzīvnieka klīnisko izmeklēšanu, apstrādi pret ārējiem un iekšējiem (ekto -endo) parazītiem.

Klīniskā diagnostika, laboratorija

Klīniskā diagnostika,
laboratorija

Mūsu klīnikā var veikt Trakumsērgas imunitātes spraiguma kontroli – mājdzīvnieku starpvalstu pārvadāšanai – FAVN tests. Klīnikā mēs veicam laboratoriskos izmeklējumus: asins paraugu noņemšanu, asins hemotoloģiju, bioķīmiju, asins paraugu krāsošanu, mikroskopēšanu, hormonu līmeņa noteikšanu -vairogdziedzera hormonu analīze, virsnieru hormonu analīze sunim (stimulācijas tests), glikozometriju (cukura līmeņa noteikšana asinīs), asins grupu noteikšanu. Urīna laboratorisko izmeklēšanu: urīna sedimenta analīzi -mikroskopējot, urīna paraugu krāsošanu, urīna bioķīmiju, urolītu analīze, noteikšana. Dermatoloģijas analīzes: parauga noņemšana, krāsošana, mikroskopija, paraugu bakterioloģiska, mikoloģiska, parazitoloģiska pārbaude, antibiogrammas veikšana, auss izdalījumu parauga krāsošana, mikroskopija. Citoloģijas, Histoloģijas, Bakterioloģijas, Koproloģijas paraugu izmeklēšana. Mūsu klīnikas sadarbības laboratorija Vācijā – Laboklin.
Veicam screening testu alerģijas noteikšanai -sezonālo paneli, barības alergēnus, insektu paneli, u.c.

Neatliekamā palīdzība Terapija

Neatliekamā palīdzība, Terapija

eksotiskie dzīvnieki

Eksotisko dzīvnieku ārstēšana

Ja Jūs plānojiet iegādāties jūrascūciņu, trusi, degu, kāmīti, žurciņu, šinšilu, mājas sesku vai citu mazo radību, ieteicams sākotnēji izlasīt literatūras avotu un iepazīties ar plānotā dzīvnieciņa fizioloģiju un turēšanas – labturības nosacījumiem. Nepieciešamības gadījumā varat konsultāciju iegūt klīnikā pie veterinārārsta. Mūsu klīnikas veterinārārsti veic eksotisko dzīvnieku ārstēšanu, saimnieka konsultēšanu par dzīvnieka labturību. Vakcinējam trušus pret miksomatozi un hemorāģisko slimību, veicam trušiem, jūrascūciņām, šinšilai priekšējo, premolāro un molāro zobu novīlēšanu, injekcijas, sistēmas. Veicam trušu, mājas sesku, fretku, jūrascūciņu, šinšilu kastrāciju, sterilizāciju, ķirurģiskās procedūras – jaunveidojumu izņemšanu.

stomatoloģija

Stomatoloģija

Veterinārā stomatoloģija ir daļa no ikdienas rutīnas klīnikas darba. Lai veiktu suņu, kaķu (mājdzīvnieku) mutes dobuma ārstēšanu – nepieciešamas padziļinātas zināšanas dzīvnieku zobārstniecībā, mutes dobuma anatomijā, mutes dobuma rentgenoloģijā, lai atšķirtu patoloģiskas izmaiņas no normas. Veterinārārsti mūsu klīnikā pievērš lielu uzmanību pacientu (suņu, kaķu, trušu, šinšilas, jūrascūciņu u.c. grauzēju) mutes dobuma veselības stāvoklim. Veicam mutes dobuma klīnisko diagnostiku, rentgenoloģiskos izmeklējumus ar dentālo rentgenu, profilaksi, mutes dobuma sanāciju, lietojam anestēziju, analgēziju, zobu tīrīšanu ar ultraskaņas aparātu, veicam zobu ekstrakciju.

ķirurģija klīnika

Ķirurģija

Mūsu klīnika piedāvā plaša spektra ķirurģiskas manipulācijas: osteosintēzes operācijas, ģipša pārsēju uzlikšana, kaula lūzuma mobilizējošs pārsējs, mastopātija -piena dziedzera jaunveidojumu, acs plakstiņu entropija/ektropija operāciju, auss hematoma, nabas bruka, ingvinālās trūces operāciju, urīnpūšļa katetrizāciju, koprostāzes, obstipācijas, obstrukcijas novēršana ķirurģiski, biopsijas iegūšana ķirurģiski, brūču apkopšana, sašūšana, abscesa drenēšana, jaunveidojumu izoperēšana un citas ķirurģiskas procedūras. Veterinārā ķirurģija ir viena no galvenām disciplīnām veterinārmedicīnā. 

ķirurģija klīnika

Anestezioloģija, inhalācijas narkoze

Izšķir ārstniecisko un ķirurģisko NARKOZI. Ārstnieciskās NARKOZES uzdevums ir izslēgt sāpju sajūtu no dzīvnieka apziņas. Ķirurģiskā NARKOZE pasargā operējamo dzīvnieku no sāpju sajūtu uztveršanas un rada nepieciešamos apstākļus operācijai, t.i., panāk, lai dzīvnieks operācijas laikā nekustētos un viņa muskulatūra būtu atslābusi. Lai muskulatūra atslābtu, NARKOZE jābūt dziļai, bet tāda NARKOZE rada intoksikācijas draudus. Tāpēc parasti ķirurģiskās operācijās lieto virspusēju NARKOZI, kas nav kaitīga organismam, bet muskuļu atslābumu panāk ar speciālām farmakoloģiskām vielām, t.s. miorelaksantiem, kas neiedarbojas uz CNS. Atkarībā no NARKOZES līdzekļu ievadīšanas ceļiem izšķir inhalācijas un neinhalācijas NARKOZI. Inhalācijas NARKOZE — dzīvnieks NARKOZES līdzekļus ieelpo kopā ar elpojamām gāzēm (bieži tikai ar skābekli) vai arī tos ievada, izdarot elpināšanu. Šķidro un gāzveida NARKOZES līdzekļu dozēšanai, kā arī ieelpojamā gāzu maisījuma iegūšanai lieto speciālus NARKOZE aparātus, kas vienlaikus dod iespēju izdarīt arī dzīvnieka elpināšanu. Neinhalācijas NARKOZE — narkozes līdzekli ievada vēnā, muskulī. Pēc narkozes lietošanas mēs izmantojam antidotu, kas inaktivē narkozi un dzīvnieks mostas dažu minūšu laikā.

veterinārā profilakse

Veterinārā profilakse

Patiesi draugi

vienmēr būs
jums blakus

Zvaniet un pierakstiet savu mīluli uz vizīti pie speciālistiem