Frančeska Vet

frančeska vet

Veterinārā klīnika, kura atrodas Rīgas centrā, savu darbu uzsāka 2010. gadā septembrī.

Klīnika sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku slimības diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Klīnika ir aprīkota ar izcilām augstas kvalitātes diagnostikas iekārtām (digitālo mutes dobuma rentgena aparātu, rentgenstaru diagnostikas aparātu, elektrokardiogrāfu, asins hemotoloģijas un bioķīmijas analizātoru, un urīna analizatoru u.c.), lai veterinārārsti spētu pēc iespējas ātri un precīzi noteikt pacienta diagnozi un novērtēt dzīvnieka veselības stāvokli. Uz vietas klīnikā ar asins analizatora palīdzību spējam veikt laboratoriskos izmeklējumus dažu minūšu laikā, nosakot bioķīmijas un hematoloģijas asins rādītājus, kas ir nepieciešams ātrai diagnozes uzstādīšanai.

Plašākai diagnostikai izmantojam klīnikas sadarbības laboratoriju Vācijā – Laboklin, iegūtos materiālus operācijas laikā (biopsiju) vai dermatoloģijas, urīna, asins paraugus nosūtam laboratorijai – kura nodrošinā ātru atbildi, lai mēs varētu ātri un precīzi uzstādīt diagnozi jūsu mājdzīvniekam.

Mūsu klīnikā klients var saņem kvalificētu veterināro palīdzību terapijā, ķirurģijā, stomatoloģijā, oftalmoloģijā, kardioloģijā, dermatoloģijā, iekšējās slimībās, ginekoloģijā kā arī vizuālā diagnostikā, rentgena diagnostikā un traumatoloģijā.

Veterinārārsti strādā ar izcilām izmeklēšanas iekārtām, kas palīdz noteikt precīzu diagnozi. Sarežģītās, ilglaicīgās operācijās izmantojam inhalācijas anestēziju, kas  ir drošāka jūsu dzīvniekam.

Klīnikas speciālisti  sniedz padomus un apstrādā visus nepieciešamos dokumentus, mājdzīvnieku pārvadāšanai uz ārzemēm, izdod Eiropas Savienības mājdzīvnieku pasi, kas satur atbilstošu informāciju par jūsu mājdzīvnieku ar attiecīgiem parakstiem un zīmogiem, ka arī veic  identifikācijas mikroshēmas ievadīšanu dzīvnieka zemādā. Vajadzības gadījumā veterinārārsts noņem asins paraugus trakumsērgas antivielu titra noteikšanai un sūta tos uz laboratoriju – pēc dažu valsts pieprasījumiem mājdzīvnieku pārvadāšanā.

Pie mums klīnikā ir iespēja saņemt kinologa konsultāciju par mājdzīvnieka audzināšanu. Mēs jums palīdzēsim izvēlēties piemērotu barību vai papildbarību, kā arī veterinārās ārstnieciskās diētas. 

Pie mums varat iegādāties veterinārās diētas suņiem un kaķiem no Hill’s, Virbac, Royal Canin, Jossera u.c., ka arī profilaktiskos līdzekļus ārējo un iekšējo parazītu novēršanai.

Nelaimes gadījumā, lūdzu, zvaniet mums pēc iespējas ātrāk un brīdiniet klīnikas darbiniekus, lai tie varētu pienācīgi sagatavot visu nepieciešamo un nekavējoties sniegt palīdzību jūsu mīlulim. 

Mēs mīlam mūsu darbu un dzīvniekus, esam pārliecināti, ka cilvēkiem vajadzētu iegādāties dzīvniekus, ja ir pārliecība, ka spēs par viņiem rūpēties ar sirdi un dvēseli.

Frančeska Vet kolektīvs

Profesionāla aprūpe

frančeska vet

Šeit jūs atradīsiet lieliskus, augsti kvalificētus speciālistus, kas palīdzēs jums atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar jūsu mājdzīvnieku.

Scroll to Top